Silk Primax.

Görünmezlik’de yeni sayfa.

Sesi en doğal halinde dinleyin.

Silk İşitme cihazı dünyasının en minik işitme cihazlarından birisidir. Mükemmel bir uyumla tüm kulak kanallarına slikon dome lar sayesinde rahat bir kullanım sağlar.  

 

Hazır kulak içi işitme cihazı.

Tüm kulak kanallarına uyumu sayesinde beklemeden işitme cihazı sahibi olabilirsiniz. Silk™ işitme cihazına sipariş vermeden beklemeden direk sahibi olabilirsiniz. İşitme cihazlarının aksine kulak kanalınıza rahat bir şekilde oturur. Kulağınıza uygun slikon seçilerek direk kulağınıza takarak kullanıma başlayabilirsiniz. Böylece zahmetsiz işitme ile duymanın keyfini sürebilirsiniz.

Silk™ İşitme cihazları yüksek kalitede ses sunan yeni ve gelişmiş özellikleri içinde bulundurmaktadır. Yenilikçi teknolojisi ile binaural TekMik  yönselliği ile  ön taraftan gelen belirgin sesleri alıp  arttırırken, arkadan gelen gürütülü ve rahatsız edici sesleri birbirinden ayırarak kullanıcısına rahat ve konforlu bir işitme sunar.

Silk™ işitme Cihazı kablosuz bağlantı özelliği ile teknolojiye uyum sağlamıştır. Uzaktan kumanda ile işitme cihazınızı görünmeden kontrol edebilirsiniz.

Süper küçük Slikon Dom’lar sayesinde  Silk™ işitme cihazı her türlü kulak yapısına uygun hale getirilmiştir. Hissedilmez, görülmeyen, konforlu işitme Silk™ Primax’de.

Hayatın içinden gerçek seslerin keyfini çıkartın.

İster bir alışveriş merkezinde ister bir ofis ortamında isterse rüzgarlı bir sahilde seslerin gürültülü ve yüksek olduğu yerlerde işitme bir hayli güçtür odaklanma isteyen ekstra güç isteyen bir durum yaşanmaktadır. Bu gibi ortamlarda işitme kaybı olmayan kişiler dahi bu sıkıntıyı yaşamaktadır. Bunun gibi durumlarda işitme için bir hayli çaba sarf etmemiz gerekir.

Silk™ İşitme Cihazı gelişmiş SpeechMaster özelliği ile dinlediğiniz müziği size sunar  ve diğer sesleri düşürür.  İstenmeyen sesleri düşürür ve konuştuğu kişinin sesine otomatik olarak odaklanır. Kullanıcı duymak istediği sesleri net olarak duyar ve bunun sonucu olarak tüm gün daha az efor sarf ederek her şeyi daha kolay duyabilirsiniz.

 

Sizinle ilgilenen Odyometrist arkadaşlara Silk™ işitme cihazının sizin için neler yapabileceğini sorun.

 

 

Tek Slikon ile takılır.

 

Not: Özellikler işitme cihazının kişisel ayarlamalarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. İşitme Sağlığı Uzmanınız size öneride bulunmaktan memnun olacaktır.

 

24 Ekim 2017
1.823 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?