Cellion Primax.

Yeni Şarj edilebilme özelliği.

 

Tüm gün en iyi kullanım.

 

Cellion ™ Akıllı teknoloji ile işitme cihazında OneShell özelliğine merhaba diyin. Güvenli, kapasitesi yüksek, lityum iyon özellikli pil ile tek bir sefer şarj ile 2 güne kadar düzenli kullanım imkanı verir. Cellion ™ bu şekilde beklenmedik pil tükenmelerine karşı endişelerinizi ortadan kaldırır.

Yaşam hayatınızdaki güç.

Pil değiştirmeyi unutun.

Harika tasarımı sadece estetik açıdan değil, bütün formların ve özelliklerin bir arada kullanımı ile ortaya çıkmaktadır. Cellion ™ mükkemmel TekKabin tasarımı mühendislik ile birleşerek ortaya çıkan dünyanın ilk Lityum-iyon pil ile çalışan işitme cihazıdır.

 

Cellion ™ Sıgnıa’nın şarj edilebilir işitme cihazıdır.  Lityum-iyon bataryası, kablosuz endüktif şarj teknolojisi ile pil kullanmadan işitme cihazınızı şarj ederek kullanabilirsiniz.

Cihazlarınızı şarj ünitesinden çıkardığınız an kullanıma hazır olarak açılacaktır. 2 güne kadar şarj etmeden kullanılabilen tek işitme cihazıdır. İhtiyaç halinde 30 Dk. şarj ederek 7 saatlik bir kullanım elde edebilirsiniz.

 

Şarj etmek: Cellion dünyanın lityum-iyon teknolojisinin kablosuz şarj edilebilme özelliği ile birleştirilmiş ilk işitme cihazıdır.

Hayattaki gerçek sesleri duymanın keyfini yaşayın.

Açık bir alanda , kalabalığın yoğun olduğu alış veriş merkezlerinde isterse tabak ve kaşık seslerinin çok olduğu yoğun olduğu bir restorantta olun,   Cellion ™ işitme cihazınız var ise duymak için çaba sarf etmenize gerek kalmayacaktır. Yakındaki seslere odaklanarak yükseltip istenmeyen sesleri kısarak sizin rahat bir işitme imkanı sağlayacaktır.

 

 

28 Ekim 2017
1.549 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?