Ace Primax

En İyi İşitme İmkanı

Konforlu Kabin, daha ufak, kolay işitme.

İşitme Cihazları modellerimizden en minik olan, Ace™  kulak arkasında daha ufak ve görünmeyen bir şekilde en iyi şekilde oturur. Minik boyutu ile kolayca duyma için maksimum güç imkanı sunar. touchControl App™ uygulama özelliğiyle  fark edilmeden kolay kullanım imkanı sunar.

Minik , Kişiye özel.

Güzel şeyler minik paketlenir. Ace İşitme Cihazı da buna dahildir. Ultra küçüklüğü ve diğer özellikleriyle rahat ce konforlu kullanım imkanı  verir. IP67 standartlarına uygunluğu ile toza kire suya karşı dayanaklı olduğu kanıtlanmıştır.

 Hayatın içinde ki gerçek seslerin keyfini sürün.

Gürültülü ortamlarda, tren istasyonlarında  rüzgarlı açık havalarda kişiler gürültünün bu denli yüksek olduğu yerlerde, konuşmak ve karşındakini anlayabilmek  için ekstra çaba sarf etmek zorunda kalırsınız.

Yeni Ace Primax sizi bu tür durumların üstesinden gelmek için size yardımcı olur.  SpeechMaster  özelliği,  dışarıdan işitilen tüm gürültülü ve rahatsız edici sesleri düşürerek dinlemeniz gereken kişinin sesini arttırarak mükemmele yakın işitme imkanı sunar.

Ailenle beraber dışarda bir gün geçirme ve Ace Primax

Rahatsız edici ortam.

Kahvaltıda, çocuklar yeni gün için heyecanlılar. Konuşmalar radyonun sesiyle karışırken, eşiniz gazete okumaya dalmış. Ace, tek bir şeyi bile kaçırmamanız için, olağanüstü bir performans sergiler. Gelişmiş SpeechMaster fonksiyonu, duymak istediğiniz konuşmayı seçip sesi yükseltirken aynı anda çatal bıçak gürültüsü ve gazete hışırtısını azaltmak için SoundSmoothing™ özelliğini kullanır.

Gürültülü konuşmalar.

Akşam üstü  sokağın kösesindeki Cafede oturup yakın arkadaşınızla sıcak bir şeyler içmenin muhabbet etmenin keyfini çıkartıyorsunuz. Yan masadaki seslerin artması, çatal kaşık gibi metal eşyaların rahatsız edici sesleri, rüzgarın boğucu sesi yükseliyor ve sizin için her şey daha zorlaşıyor. Ancak Ace Primax ile  her şey daha kolay Otomatik SpeechMaster fonksiyonu,  masadaki konuşmaya odaklanıp sesini arttırırken  dışarıdan gelen diğer rahattsız edici bütük sesleri otomatik olarak düşürerek size maksimum seviye işitme imkanı sunar. Ayrıca, eWindScreen™ özelliğiyle rüzgarın isiz rahatsız etmesinin önüne geçer. Arkanıza yaslanıp rahat bir şekilde  sohbetin keyfini sürebilirsiniz.

Tarihi Geziler

Arkadaş çevrenizle beraber müze gezisinde siniz. seslerin yankısı ve mermer zemindeki ayak seslerinin birbine karışmasıyla ortaya çıkan sesler karışıyor. Bu durum sizi için zor ve yorucu olabilir. Ancak Ace ile beraber sizi güvende tutar. EchoShield özelliği bütün yankıyı ortadan kaldırır. ve bütün seslerin  açık ve net bir şekilde duyum imkanı sunar.  Sizi ise tek yapmanız gereken bir sonra ki gezmek istediğiniz müzeyi düşünmek olacaktır.

Müzikseverler için  dinleme keyfi.

Ace Primax bütün durumlarda en iyi işitme imkanını sağlamaktadır. Müzik dinleme keyfini sürmek istediğiniz zaman bile.   ister bir konser de, evinizde ki HİFİ ses sitemi ile hoşunuza giden bütün şarkılarda müzik dinlemenin keyfini çıkarabilir siniz. HD Müzik programı, fantastik bir ses kalitesi ve olağanüstü müzik deneyimi sunar. Her bir notanın keyfini çıkarmak için, bir butona basmanız ya da touchControl uygulamasını kullanmanız yeter.

27 Ekim 2017
1.260 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?