Motion Primax.

Motion P ile en doğal işitme.

Kibar ve kolay kullanım imkanı

Motion™ kulağınızın arkasında öylece durur ve geniş bir işitme kaybına hitap etmektedir. Kolay ve zahmetsiz kullanımı ile konforlu bir işitme imkanı sunar. Motion ile yaşadığınız ortamın keyfini rahatça sürebilirsiniz.

Görünmeyen, kullanımı kolay cihaz.

Günlük yaşamın zorluklarına karşı sizi koruyan güçlü işitme cihazı, Motion™ IP67 ile cihazını nemden terden ve tozdan korumaktadır. Tube ve Boynuz ile kolay kullanım imkanlarına sahiptir. Size en iyi deneyimi sağlar.

Hayattaki gerçek seslerin keyfini yaşayın.

Ofis hayatı yaşayan işitme cihazı kullanıcıları için telefon sesleri ve kalabalıktan dolayı ortaya çıkan konuşma sesleri işitme cihazı kullansanız bile birbirine karışarak işitmeniz zorlaşıyor. Ancak Motion™ işitme cihazı sizin için işini çok iyi yapıyor ve Otomatik SpeechMaster özelliği ile odaklanarak sizinle konuşan kişinin sesine odaklanarak mükemmel işitme imkanı sunuyor. Ayrıca gürültü baskılama özelliği ile de sizin için arka plandaki sesleri de bastırır. Yankı problemi yaşıyorsanız Motion™’nun EchoShield özelliği ise sizi yankılardan korur azaltır ve daha iyi bir ses tonu vererek işitme kalitesinin yükseltir.

Motion ile aile kutlamaları.

Kahvaltı heyecanı.

Sizin ziyaretinize gelen yeğenleriniz. kahvaltı masasının etrafında gürültülü bir şekilde günün planını yapıyorlar. Bunları konuşurken arka planda bir sürü gürültü kaşık ve çatal sesleri ile birlikte sizin dikkatinizi bozuyor. Motion™ ile masadaki tüm gürültüleri baskılayarak karşınızda ki ses odaklanarak tüm güçlüklere rağmen size güçlü bir işitme imkanı sunar. Gelişmiş otomatik SpeechMaster özelliği ile yeğenlerinizin konuştuklarını seçip öne çıkarırken aynı anda çatal bıçak gürültüsünü azaltmak üzere SoundSmoothing™ özelliğini devreye sokar.

 

Açık havada bahçe keyfi.

Bahçede oturmayı sevenler esen rüzgarın ve akan trafiği görüyorlar, duyuyorlar.  Motion™, her yönden gelen seslerin üstesinden gelir sesleri ayrıştırarak  tüm zorlukların üstesinden gelerek kullanıcısına en iyi işitme imkanını verir. otomatik olarak  SpeechMaster  özelliği  karşınızda konuşan kişilerin seslerini ayıklayarak gürültünün sesini kısaltmak ve daha rahat duyabilmeniz için aynı zamanda rüzgar azaltma özelliğiçift kulakta eWindScreen özelliğini sunar.

 

Müziğin en kaliteli hali sizinle.

Motion işitme cihazı serisi HD Müzik Programı sayesinde size üst düzey müzik dinleme imkanı sunmaktadır. İster açık havada bir konserde ister evinizde ki sistemde yüksek müziğin keyfini Motion ile çıkarabilirsiniz. HD Müzik, fantastik bir ses kalitesi ve olağanüstü müzik deneyimi sunar.

Not:
Özellikler işitme cihazının kişisel ayarlamalarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. İşitme Sağlığı

Uzmanınız size öneride bulunmaktan memnun olacaktır.

Size en yakın İşitme Sağlığı Uzmanını bulun

OdyoBest KARTAL

OdyoBest Cevizli

OdyoBest Ümraniye

25 Ekim 2017
1.380 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?